- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176284 Toyota LPE-200
176284
Toyota LPE-200
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 6 574 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 400 |
| Total weight | 900 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |