- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176256 Toyota SWE-120-XR
176256
Toyota SWE-120-XR
Унікальні властивості
- Low hours
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 146 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Total weight | 1 879 kg |
| Details | wd, powersteering |