- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176255 Toyota SWE-120-L
176255
Toyota SWE-120-L
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 2 104 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 290 cm |
| Closed height | 195 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 225 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Total weight | 945 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Initial lift |