- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176251 Toyota LWE-180
176251
Toyota LWE-180
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 2 766 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 580 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 155 cm |