- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176236 Toyota 56-8-FD-20-F
176236
Toyota 56-8-FD-20-F
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2024 |
| Running hours | 1 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 300 cm |
| Closed height | 200 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 3 515 kg |
| Details | con, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |