- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176235 Toyota HHL-100-PH
176235
Toyota HHL-100-PH
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 1 |
| Lifting height | 80 cm |
| Battery volts | 12 |
| Total weight | 183 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 118 cm |