- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176193 Toyota SWE-120-XR
176193
Toyota SWE-120-XR
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 6 909 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 230 cm |
| Closed height | 170 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 196 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Total weight | 1 742 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |