- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176189 Toyota SWE-120
176189
Toyota SWE-120
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 8 660 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 208 cm |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 260 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Total weight | 1 105 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |