- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176182 Toyota HWE-100-S
176182
Toyota HWE-100-S
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 23 |
| Mast | Mono freelift |
| Lifting height | 158 cm |
| Closed height | 186 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 610 kg |
| Details | wd |