- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176179 Toyota LPE-200
176179
Toyota LPE-200
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 9 858 |
| Battery volts | 24 |
| Battery ampere hour | 196 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Total weight | 839 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 240 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |