- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176177 BT LPE-200
176177
BT LPE-200
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 7 228 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 890 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |