- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176166 Toyota 8-FG-50-N
176166
Toyota 8-FG-50-N
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 000 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 14 902 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Monotrol |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 7 700 kg |
| Details | new rear tyres, new forks, new front tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions, brewery model |