- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176120 Manitou MSI-25-T
176120
Manitou MSI-25-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2013 |
| Running hours | 2 422 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 275 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 275x70-22,5 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 4 140 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |