- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Штабелери палет
- 176110 Hyster S-1.2
176110
Hyster S-1.2
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 200 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 1 684 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 425 cm |
| Closed height | 255 cm |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1 084 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |