- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 14 091 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 919 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |