- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176100 Hyster J-2.0-XN-MWB
176100
Hyster J-2.0-XN-MWB
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 1 656 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 367 cm |
| Closed height | 235 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 140x55-9 |
| Total weight | 3 770 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |