- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176099 Hyster J-1.6-XNT-MWB
176099
Hyster J-1.6-XNT-MWB
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 5 074 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 317 cm |
| Closed height | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 15x4.5-8 |
| Total weight | 3 530 kg |
| Details | new rear tyres, 4 hydraulic functions |