- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176091 SMV 16-1200-B
176091
SMV 16-1200-B
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 16 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2008 |
| Running hours | 6 361 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 360 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 12.00x20 |
| Tyre size rear | 12.00x20 |
| Total weight | 22 600 kg |
| Fork length | 235 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |