- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Збирачі замовлень
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 250 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 1 774 |
| Mast | Triplex wideview |
| Lifting height | 890 cm |
| Platform height | 825 cm |
| Closed height | 350 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 500 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Total weight | 3 925 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |