- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Телескопічні навантажувачі
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 3 059 |
| Mast | Two-stage telescopic |
| Lifting height | 582 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12x16,5 |
| Tyre size rear | 12x16,5 |
| Total weight | 4 710 kg |
| Fork length | 110 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, 4wd, cabin, 4 hydraulic functions, heating |