- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Ричтраки
- 176023 Toyota RRE-180-H
176023
Toyota RRE-180-H
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 10 175 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 1 100 cm |
| Closed height | 423 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Total weight | 4 801 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |