- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176016 Linde E-16-02 (386)
176016
Linde E-16-02 (386)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 5 428 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 547 cm |
| Closed height | 244 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 125/75-8 |
| Total weight | 3 660 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, heating, cabin, new front tyres, new rear tyres, airconditionning |
| Attachment types | Sideshift |