- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 176005 Mitsubishi FD-25-NT
176005
Mitsubishi FD-25-NT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 3 451 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 3 860 kg |
| Details | new seat, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |