- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175965 Toyota 8-FG-45-N
175965
Toyota 8-FG-45-N
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 4 500 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 15 289 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 500 cm |
| Closed height | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25x15 |
| Tyre size rear | 7.00x12 |
| Total weight | 8 255 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new rear tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |