- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Збирачі замовлень
- 175961 BT OME-100-H
175961
BT OME-100-H
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 5 263 |
| Mast | Triplex wideview |
| Lifting height | 885 cm |
| Platform height | 820 cm |
| Closed height | 385 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Total weight | 4 150 kg |
| Details | powersteering |