- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 175957 Toyota LWE-250
175957
Toyota LWE-250
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 198 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 620 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |