- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175945 Toyota 62-8-FD-25
175945
Toyota 62-8-FD-25
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2022 |
| Running hours | 1 918 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 260 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 3 800 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, exclusively for sale outside the EU |
| Attachment types | Sideshift |