- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175931 Toyota 72-8-FD-30
175931
Toyota 72-8-FD-30
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 2 596 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 265 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Total weight | 4 550 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, exclusively for sale outside the EU |
| Attachment types | Sideshift |