- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175926 Toyota 32-8-FG-25
175926
Toyota 32-8-FG-25
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 7 577 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 300 cm |
| Closed height | 200 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 3 920 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions, new seat |
| Attachment types | Sideshift |