- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175905 Toyota 40-8-FD-45-N
175905
Toyota 40-8-FD-45-N
Унікальні властивості
- Low hours
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 1 392 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 350 cm |
| Closed height | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 7 060 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, heating, cabin |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |