- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175895 Combilift CBE-3000
175895
Combilift CBE-3000
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 1 458 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 555 cm |
| Closed height | 245 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Total weight | 7 184 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Fork Positioner |