- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175854 Mitsubishi FG-20-NT
175854
Mitsubishi FG-20-NT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2014 |
| Running hours | 1 091 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 210 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 6.50x10 |
| Tyre size rear | 5.00x8 |
| Total weight | 3 120 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new seat, new forks |
| Attachment types | Sideshift |