- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Ричтраки
- 175845 Toyota RRE-160-M
175845
Toyota RRE-160-M
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2015 |
| Running hours | 3 346 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 630 cm |
| Closed height | 272 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 465 |
| Battery year of manufacture | 2015 |
| Total weight | 3 005 kg |
| Details | new forks, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |