- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175830 Jungheinrich DFG-15-AE
175830
Jungheinrich DFG-15-AE
Цей товар було продано
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Технічні характеристики
| Capacity | 1 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 1992 |
| Running hours | 8 232 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 370 cm |
| Closed height | 245 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 6.50-10 |
| Tyre size rear | 5.00-8 |
| Total weight | 2 940 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |