- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Збирачі замовлень
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 710 |
| Mast | Triplex wideview |
| Lifting height | 1 015 cm |
| Platform height | 950 cm |
| Closed height | 435 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 420 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Total weight | 4 150 kg |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |