- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175808 Toyota 8-FBM-20-T
175808
Toyota 8-FBM-20-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 3 190 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 470 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 690 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 200x50-10 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 438 kg |
| Details | new forks, 4 hydraulic functions |