- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175775 Toyota 8-FBMT-50
175775
Toyota 8-FBMT-50
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 3 199 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 315 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 930 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 355x45-15 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Total weight | 8 655 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |