- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175742 Toyota 8-FBM-20-T
175742
Toyota 8-FBM-20-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 6 685 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 280 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 750 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 150/75-8 |
| Total weight | 3 729 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, new rear tyres, new forks |