- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175711 Linde H-35-D-01 (393)
175711
Linde H-35-D-01 (393)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2012 |
| Running hours | 14 150 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 466 cm |
| Closed height | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250/75-12 |
| Tyre size rear | 225/75-10 |
| Total weight | 4 940 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |