- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175705 Hyundai 18-BT-7
175705
Hyundai 18-BT-7
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Running hours | 2 929 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 700 cm |
| Closed height | 300 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 15x4.5-8 |
| Total weight | 3 373 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new front tyres |
| Attachment types | Sideshift |