- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175701 Mitsubishi FD-35-NT
175701
Mitsubishi FD-35-NT
Цей товар було продано
Технічні характеристики
| Capacity | 3 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 9 013 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 550 cm |
| Closed height | 246 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 6.50x10 |
| Total weight | 5 430 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |