- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175690 Toyota 8-FBEK-16-T
175690
Toyota 8-FBEK-16-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 8 302 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 210 cm |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 237 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new front tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |