- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175687 Toyota 40-8-FD-40-N
175687
Toyota 40-8-FD-40-N
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 4 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2014 |
| Running hours | 4 775 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 275 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 6 954 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |