- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175660 Manitou M-30-4
175660
Manitou M-30-4
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2013 |
| Running hours | 2 934 |
| Mast | Triplex wideview |
| Lifting height | 550 cm |
| Closed height | 300 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 400x70-20 |
| Tyre size rear | 10,5x80-18 |
| Total weight | 5 515 kg |
| Details | 4wd, cabin, heating, 3 hydraulic functions |