- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175646 Linde H-30-D-01 (1202)
175646
Linde H-30-D-01 (1202)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2022 |
| Running hours | 11 351 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 339 cm |
| Closed height | 230 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| Total weight | 4 703 kg |
| Details | hourmeter confirmed, heating, cabin, 3 hydraulic functions |