- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175630 Toyota 02-8-FDF-25
175630
Toyota 02-8-FDF-25
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 6 068 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Monotrol |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| Total weight | 3 750 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |