- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 175593 Linde T-20-SP (131)
175593
Linde T-20-SP (131)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 7 165 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 1 025 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | powersteering |