- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175458 Toyota 8-FBM-16-T
175458
Toyota 8-FBM-16-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 15 029 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 750 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 366 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |