- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175449 Manitou MC-18-2
175449
Manitou MC-18-2
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2021 |
| Running hours | 3 920 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 370 cm |
| Closed height | 199 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12.5/80-18 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 3 570 kg |