- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175439 Toyota 52-8-FDF-30
175439
Toyota 52-8-FDF-30
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 5 345 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 214 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Total weight | 4 190 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, new forks |